Tootja: Cellularline
Mudel: USBDATACUSBA-CW
EAN: 8018080270413
Cellularline USBDATACUSBA-CW. Kaabli pikkus: 1,2 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline USBDATACUSBA-CW USB-kaabel 1,2 m USB 2.0 USB A USB C Valge | €36.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Valge |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 17 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 56 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |