Tootja: HP
Mudel: G3Q60A
EAN: 0725184117220
HP LaserJet Pro MFP M130fw. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Mono printimine, Maksimaalne resolutsioon: 600 x 600 DPI. Kopeerimine: Mono kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 600 x 600 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Faksimine: Mono faksimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. WiFi. Otseprintimine. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP LaserJet Pro MFP M130fw Laser A4 600 x 600 DPI 22 lk/min WiFi | €273.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Mono printimine |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Kahepoolne printimine | Manuaal |
| Maksimaalne resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Printimise resolutsioon must | 600 x 600 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 22 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 7.6 s |
| Turvaline printimine | Jah |
| Faks | |
| Faksimine | Mono faksimine |
| Kahepoolne faksimine | No |
| Faksi eraldusvõime (must-valge) | 300 x 300 DPI |
| Faksiedastamise kiirus | 3 s/lk |
| Modemi kiirus | 33,6 Kbit/s |
| Faksi mälu | 1000 lehekülge |
| Automaatne uuestivalimine | Jah |
| Kiirvalimine | Jah |
| Faksi kiirvalimine (maksimaalne numbrite arv) | 120 |
| Faksi edasisuunamine | Jah |
| Automaatvähendus | Jah |
| Faksi ajastatud saatmine | Jah |
| Eristuv helin | Jah |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Mono kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | Jah |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 23 koopiat/min |
| Aeg esimese koopiani (must, tavakvaliteet) | 7,8 s |
| Maksimaalne koopiate arv | 99 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| ID-kaardi kopeerimise funktsioon | Jah |
| Automaatse sobitumise funktsioon | Jah |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | Ei |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Optilise skaneerimise resolutsioon (must) | 1200 x 1200 punkti tolli kohta |
| Optilise skaneerimise resolutsioon (värviline) | 600 x 600 punkti tolli kohta |
| Optilise skanneri resolutsioon (ADF) | 300 x 300 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | 215,9 x 297 mm |
| Skaneerimistüüp | Flatbed + ADF skanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Skaneerimise siht | Tarkvara, TWAIN, WIA |
| Skaneerimiskiirus (must-valge) | 12 lk/min |
| Skaneerimiskiirus (värviline) | 11 lk/min |
| Toetatud pildivormingud | JPEG, PNG |
| Toetatud dokumendiformaadid | |
| Sisendi värvisügavus | 24 bitti |
| Hallskaala tasemed | 256 |
| Skaneerimisdraiverid | TWAIN, WIA |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Maksimaalne printimissuurus | 214 x 356 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Kaardipakk, Ümbrikud, Sildid, Fotopaber, Tavaline paber, Postkaart, Kare paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| JIS B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| Kohandatud meediumi pikkus | 127 - 356 mm |
| Kohandatud meediumi laius | 76 - 216 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 60 - 163 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 150 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 100 lehte |
| Paberi sisestamine | Paberisahtel |
| Automaatne dokumendisöötur (ADF) | Jah |
| Automaatse dokumendisööturi (ADF) sisestusvõimsus | 35 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 1 |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 150 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 100 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| WiFi otseühendus | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ei |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 256 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 256 MB |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 600 MHz |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 51 dB |
| Helirõhutase (skannimine) | 42 dB |
| Helivõimsustase (trükkimisel) | 6,5 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 6,86 cm |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Värviline tabloo | Jah |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 10000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 150 - 1500 lehekülge kuu kohta |
| Digitaalne saatja | Jah |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimisvärvid | Must |
| Lehe kirjelduse keeled | URF, PWG, PCLmS |
| Kõik-ühes-multitegumtöö | Jah |
| Päritoluriik | Brasiilia, Vietnam |
| HP segment | Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP ePrint | Jah |
| HP Auto-On/Auto-Off | Jah |
| HP Management tööriistad | HP Printer Assistant, HP Device Toolbox, HP Utility |
| HP Software tagatud | HP Software Installer, HP Software Uninstaller, HP Device Experience, HP Web Services Assist, HP Scan Application, HP Fax Application, HP Product Improvement Study |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, RJ-11, USB 2.0, Juhtmevaba LAN |
| Otseprintimine | Jah |
| USB port | Jah |
| RJ-11 portide arv | 1 |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7, Windows 10, Windows 11, Windows 8 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Linux |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,7 W |
| Võimsustarve (printimisel) | 255 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 4,2 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 1 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,05 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,285 kWh/nädalas |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 423,1 mm |
| Sügavus | 288,6 mm |
| Kõrgus | 279,5 mm |
| Kaal | 7,6 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Phone |
| Garantiikaart | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Kasutajate arv | 5 kasutaja(t) |
| Soovitatavad süsteeminõuded | Windows® 10, 8.1, 8, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer; Windows Vista®: (32-bit only), 2 GB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer 8; Windows® XP SP3 or higher (32-bit only): any Intel® Pentium® II, Celeron® or 233 MHz compatible processor, 850 MB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer 8 |
| Akustilise rõhu emissioon eemalseisjale (valmisolekus) | 16 dB |
| Akustilise rõhu emissioon (valmisolekus) | 26 dB |
| Jätkusuutlikkus | |
| Ei sisalda | Elavhõbe |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Mercury free |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Soovitatud niiskusvahemik kasutamisel | 30 - 70 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8443310000 |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 7 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 490 mm |
| Pakendi sügavus | 327 mm |
| Pakendi kõrgus | 350 mm |
| Pakendi kaal | 10,2 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CISPR 22:2008 / EN 55022:2010 - Class B, EN 61000-3-2:2006 +A1:2009 +A2:2009, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010, FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B / ICES-003, Issue 6, GB9254-2008, GB17625.1-2012 |