Tootja: HP
Mudel: G3Q59A#B19
EAN: 0725184117190
HP LaserJet Pro M130fn. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Mono printimine, Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Kopeerimine: Mono kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 600 x 400 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Faksimine: Mono faksimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Otseprintimine. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Hewlett-Packard HP LaserJet Pro MFP M130fn D/S/K/F | €264.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Mono printimine |
| Kahepoolne printimine | Ei |
| Kahepoolne printimine | Manuaal |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimise resolutsioon must | 600 x 600 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 23 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 7,3 s |
| Faks | |
| Faksimine | Mono faksimine |
| Kahepoolne faksimine | No |
| Faksi eraldusvõime (must-valge) | 300 x 300 DPI |
| Faksiedastamise kiirus | 3 s/lk |
| Faksi mälu | 1000 lehekülge |
| Automaatne uuestivalimine | Jah |
| Faksi kiirvalimine (maksimaalne numbrite arv) | 120 |
| Faksi edasisuunamine | Jah |
| Faksi ajastatud saatmine | Jah |
| Automaatvähendus | Jah |
| Eristuv helin | Jah |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Mono kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | Ei |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 600 x 400 DPI |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 23 koopiat/min |
| Maksimaalne koopiate arv | 99 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | Ei |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Skaneerimistüüp | Flatbed + ADF skanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Skaneerimiskiirus (must-valge) | 12 lk/min |
| Skaneerimiskiirus (värviline) | 12 lk/min |
| Toetatud pildivormingud | BMP, JPG, PNG, TIF |
| Toetatud dokumendiformaadid | |
| Sisendi värvisügavus | 24 bitti |
| Hallskaala tasemed | 256 |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Kaardipakk, Ümbrikud, Sildid, Fotopaber, Tavaline paber, Kare paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Executive suurus |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 150 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 100 lehte |
| Paberi sisestamine | Paberisahtel |
| Automaatne dokumendisöötur (ADF) | Jah |
| Automaatse dokumendisööturi (ADF) sisestusvõimsus | 35 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 1 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Jah |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 256 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 256 MB |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 600 MHz |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Ridade arv ekraanil | 2 joont |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 10000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 150 - 1500 lehekülge kuu kohta |
| Digitaalne saatja | Ei |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimisvärvid | Must |
| Lehe kirjelduse keeled | PCLmS, PWG, URF |
| HP segment | Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP ePrint | Jah |
| HP Auto-On/Auto-Off | Jah |
| HP Management tööriistad | HP Printer Assistant, HP Device Toolbox, HP Utility |
| HP Software tagatud | HP Software Installer, HP Software Uninstaller, HP Device Experience, HP Web Services Assist, HP Scan Application, HP Fax Application, HP Product Improvement Study |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, USB 2.0 |
| Otseprintimine | Jah |
| USB port | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 255 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 4,2 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 1 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,05 W |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 415 mm |
| Sügavus | 508 mm |
| Kõrgus | 406 mm |
| Kaal | 7,6 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 490 mm |
| Pakendi sügavus | 327 mm |
| Pakendi kõrgus | 350 mm |
| Pakendi kaal | 10,2 kg |