Tootja: HP
Mudel: 7MD72F
EAN: 0194850677236
HP LaserJet MFP M140w Printer, Black and white, Tiskárna pro Small office, Printimine, kopeerimine, skaneerimine, Scan to email; Scan to PDF; Compact Size. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Mono printimine, Maksimaalne resolutsioon: 600 x 600 DPI. Kopeerimine: Mono kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 600 x 400 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 600 x 600 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. WiFi. Otseprintimine. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Mono printimine |
| Kahepoolne printimine | Ei |
| Maksimaalne resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Printimise resolutsioon must | 600 x 600 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 20 lk/min |
| Soojenemisaeg | 20 s |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 8,5 s |
| Printimisveerised (ülemine, alumine, parem, vasak) | 2 mm |
| Turvaline printimine | Jah |
| Faks | |
| Faksimine | Ei |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Mono kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | Jah |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 600 x 400 DPI |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 20 koopiat/min |
| Aeg esimese koopiani (must, tavakvaliteet) | 11 s |
| Maksimaalne koopiate arv | 99 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Automaatse sobitumise funktsioon | Jah |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | Ei |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | 216 x 297 mm |
| Skaneerimistüüp | Lameskanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Skaneerimise siht | Tarkvara, TWAIN, WIA |
| Toetatud pildivormingud | BMP, JPG, PNG, RAW, TIFF |
| Toetatud dokumendiformaadid | |
| Sisendi värvisügavus | 24 bitti |
| Hallskaala tasemed | 256 |
| Skaneerimisdraiverid | TWAIN, WIA |
| TWAIN-i versioon | 2,1 |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Maksimaalne printimissuurus | 216 x 355.6 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Ümbrikud, Sildid, Tavaline paber, Postkaart |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO C-seeria suurused (C0...C9) | C5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Letter |
| Ümbriku suurused | C5, DL |
| Kohandatud meediumi laius | 105 - 216 mm |
| Kohandatud meediumi pikkus | 148 - 355,6 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 65 - 120 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 150 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 100 lehte |
| Paberisalve 1 mahutavus | 150 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 1 |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 150 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 100 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Ei |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi otseühendus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 64 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 MB |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 500 MHz |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 51 dB |
| Helivõimsustase (trükkimisel) | 6,2 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 8000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 100 - 1000 lehekülge kuu kohta |
| Dupleksfunktsioonid | Ei ole toetatud |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimisvärvid | Must |
| Lehe kirjelduse keeled | URF, PWG, PCLmS |
| Kõik-ühes-multitegumtöö | Jah |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Varukassetid | HP 142A Black LaserJet Toner Cartridge (~950), W1420A |
| HP segment | Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP Auto-On/Auto-Off | Jah |
| HP Management tööriistad | HP Printer Assistant (UDC), HP Device Toolbox |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850677250, 194850677267, 194850677274 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABY) 194850677250; (B19) 194850677267; (BAZ) 194850677274 |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7, Windows 10, Windows 11 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2012 x64, Windows Server 2016 x64 |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Linux |
| Võimsus | |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,255 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Pakendi sisu | |
| Kassetid kaasa arvatud | Jah |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (must) | 300 lehekülge |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Garantiikaart | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Otseprintimine | Jah |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 264 mm |
| Kõrgus | 197 mm |
| Kaal | 5,39 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Kasutajate arv | 3 kasutaja(t) |
| Soovitatavad süsteeminõuded | Microsoft® Windows® 11, 10, 7 SP1: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Microsoft® Internet Explorer or Edge. |
| Akustilise rõhu emissioon eemalseisjale (valmisolekus) | 16 dB |
| Akustilise rõhu emissioon (valmisolekus) | 23 dB |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 12 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Recyclable through HP Planet Partners; Contains post-consumer recycled plastic |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Blue Angel, ENERGY STAR, EPEAT Silver, Post-Consumer Recycled Plastic |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Soovitatud niiskusvahemik kasutamisel | 30 - 70 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 398 mm |
| Pakendi sügavus | 248 mm |
| Pakendi kõrgus | 306 mm |
| Pakendi kaal | 6,9 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CISPR32:2012 & CISPR32:2015 /EN55032:2012 & EN55032:2015+AC:2016 - Class B; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B/ICES-003, Issue 6 |