Tootja: HP
Mudel: L3U64A#B19
EAN: 0889296321927
HP LaserJet Managed MFP M725zm, Black and white, Tiskárna pro Business, Print, copy, scan, fax. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Mono printimine, Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Kopeerimine: Mono kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 600 x 600 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 600 x 600 DPI. Faksimine: Mono faksimine. Dupleksfunktsioonid: Print, Koopia, Skaneerimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Toote värv: Must, Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP LASERJET MANAGED MFP M725ZM | €5020.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Mono printimine |
| Kahepoolne printimine | |
| Kahepoolne printimine | Automaatne |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimise resolutsioon must | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 41 lk/min |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A3) | 20 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 10 s |
| Turvaline printimine | |
| Faks | |
| Faksimine | Mono faksimine |
| Faksi eraldusvõime (must-valge) | 300 x 300 DPI |
| Faksiedastamise kiirus | 3 s/lk |
| Modemi kiirus | 33,6 Kbit/s |
| Faksi mälu | 100 lehekülge |
| Automaatne uuestivalimine | |
| Kiirvalimine | |
| Faksi edasisuunamine | |
| Automaatvähendus | |
| Faksi ajastatud saatmine | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Mono kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 41 koopiat/min |
| Maksimaalne koopiate arv | 9999 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | 297 x 420 mm |
| Skaneerimistüüp | Flatbed + ADF skanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CCD |
| Skaneerimise siht | E-post, Network folder, USB, Faks |
| Skaneerimiskiirus (värviline) | 30 lk/min |
| Skaneerimiskiirus (must-valge) | 50 lk/min |
| Toetatud pildivormingud | TIFF, JPEG, MTIFF |
| Toetatud dokumendiformaadid | XPS, PDF |
| Sisendi värvisügavus | 24 bitti |
| Hallskaala tasemed | 256 |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Paberisalve kandja tüübid | Võlakirjapaber, Kaardipakk, Ümbrikud, Sildid, Tavaline paber, Eelprinditud, Taaskasutatud paber, Läbinähtavused |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| JIS B-seeria suurused (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 6 |
| Sisendvõimsus kokku | 2100 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 750 lehte |
| Automaatne dokumendisöötur (ADF) | |
| Automaatse dokumendisööturi (ADF) sisestusvõimsus | 100 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 6 |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 1024 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 1536 MB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Protsessori sagedus | 800 MHz |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 20,3 cm |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 375000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 5000 - 40000 lehekülge kuu kohta |
| Dupleksfunktsioonid | Print, Koopia, Skaneerimine |
| Digitaalne saatja | |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimisvärvid | Must |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 5, PCL 6, PDF 1.4, PostScript 3 |
| Printerifondid | PostScript, Scalable, TrueType, Windows |
| Kõik-ühes-multitegumtöö | |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, USB 2.0 |
| USB port | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Võimsus | |
| Energiakulu (keskmiselt) | 890 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 39 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 745 mm |
| Sügavus | 681 mm |
| Kõrgus | 1192 mm |
| Kaal | 92,3 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Mercury free |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 856 mm |
| Pakendi sügavus | 760 mm |
| Pakendi kõrgus | 1553 mm |
| Pakendi kaal | 113 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 113 g |
| Kihid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 856 x 760 x 1553 mm |