Tootja: HP
Mudel: CF066A
EAN: 0887111016744
HP LaserJet Enterprise MFP M725dn, Black and white, Tiskárna pro Business, Print, copy, scan, 100-sheet ADF; Front-facing USB printing; Scan to email/PDF; Two-sided printing. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Mono printimine, Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Kopeerimine: Mono kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 600 x 600 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 600 x 600 DPI. Dupleksfunktsioonid: Print, Koopia, Skaneerimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Otseprintimine. Toote värv: Must, Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Mono printimine |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Kahepoolne printimine | Automaatne |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimise resolutsioon must | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 41 lk/min |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A3) | 20 lk/min |
| Kahepoolse printimise kiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 28 kujutist minutis |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 10 s |
| Printimisveerised (ülemine, alumine, parem, vasak) | 2 mm |
| Turvaline printimine | Jah |
| Ökonoomne printimine | Jah |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Mono kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | Jah |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 41 koopiat/min |
| Maksimaalne koopiate arv | 9999 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Automaatse sobitumise funktsioon | Jah |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | Jah |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | 297 x 420 mm |
| Skaneerimistüüp | Flatbed + ADF skanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CCD |
| Skaneerimise siht | E-post, Network folder, USB, Faks |
| Skaneerimiskiirus (värviline) | 30 lk/min |
| Skaneerimiskiirus (must-valge) | 50 lk/min |
| Toetatud pildivormingud | JPEG, MTIFF, TIFF |
| Toetatud dokumendiformaadid | PDF, XPS |
| Sisendi värvisügavus | 24 bitti |
| Hallskaala tasemed | 256 |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Maksimaalne printimissuurus | 308 x 465.9 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Võlakirjapaber, Kaardipakk, Ümbrikud, Sildid, Kirjapäis, Tavaline paber, Taaskasutatud paber, Kare paber, Paks paber, Läbinähtavused |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| JIS B-seeria suurused (B0...B9) | B4, B5 |
| Kohandatud meediumi laius | 76,2 - 312 mm |
| Kohandatud meediumi pikkus | 127 - 469,9 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 60 - 199 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 3 |
| Sisendvõimsus kokku | 600 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 250 lehte |
| Paberisalve 1 mahutavus | 100 lehte |
| Paberisalve 2 mahutavus | 250 lehte |
| Mitmeotstarbeline salv | Jah |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Paberi sisestamine | Paberisahtel, Poogna offset |
| Automaatne dokumendisöötur (ADF) | Jah |
| Automaatse dokumendisööturi (ADF) sisestusvõimsus | 100 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 6 |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 4600 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 250 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, IPSec, PEAP, SNMPv3, SSL/TLS, WPA2-Enterprise |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv6) | DHCPv6, MLDv1, ICMPv6 |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv4) | AutoIP, SLP, Telnet, IGMPv2, BOOTP/DHCP, WINS, IP Direct Mode, WS Print |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Turvaelemendid | AES 256-bit |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 1024 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 1536 MB |
| Mälupesad | 1 |
| Sisemine mälumaht | 500 GB |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 800 MHz |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 54 dB |
| Helirõhutase (skannimine) | 52 dB |
| Helivõimsustase (trükkimisel) | 6,8 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 20,3 cm |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Värviline tabloo | Jah |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 200000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 5000 - 20000 lehekülge kuu kohta |
| Dupleksfunktsioonid | Print, Koopia, Skaneerimine |
| Digitaalne saatja | Jah |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimisvärvid | Must |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 5, PCL 6, PDF 1.4, PostScript 3 |
| Printerifondid | PostScript, Scalable, TrueType, Windows |
| Number of printer fonts | 105 |
| Kõik-ühes-multitegumtöö | Jah |
| Valitavad funktsioonid | Faks |
| Päritoluriik | Hiina, Mehhiko, Madalmaad |
| Varukassetid | HP 14A Black LJ Toner Cartridge CF214A (~10,000 pages); HP 14X Black LJ Toner Cartridge CF214X (~17,500 pages) |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP Auto-On/Auto-Off | Jah |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 887111016812; (ABY) 887111016829; (ACQ) 887111016836; (B13) 888182819586; (B19) 887111016843; (BAZ) 887111016850 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111016812, 887111016829, 887111016836, 888182819586, 887111016843, 887111016850 |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, USB 2.0 |
| Otseprintimine | Jah |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Valitav ühenduvus | Juhtmevaba LAN |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows 10 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows Server 2012 |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Novell, Linux |
| Võimsus | |
| Energiakulu (keskmiselt) | 890 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 39 W |
| Võimsustarve (printimisel) | 890 W |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 890 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 39 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 6,5 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 6,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,653 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 614 mm |
| Sügavus | 649 mm |
| Kõrgus | 609 mm |
| Kaal | 54,1 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Garantiikaart | Jah |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Windows Installer, HP PCL 6 discrete driver, Mac SW Link to Web, [Postscript emulation driver & Installer on Web], Note: No Mac SW inbox |
| Muud funktsioonid | |
| Kasutajate arv | 30 kasutaja(t) |
| Kõik-ühes-funktsioonid | Koopia, Print, Skaneerimine |
| Colour all-in-one functions | Ei |
| Soovitatavad süsteeminõuded | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2+), Windows Server 2003 (SP1+), Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64-bit); 200 MB available hard disk space; operating system compatible hardware system requirements, see http://www.micr |
| Printerihaldus | HP Web Jetadmin, HP Utility (Mac) |
| Akustilise rõhu emissioon (valmisolekus) | 50 dB |
| Akustilise rõhu emissioon eemalseisjale (valmisolekus) | 36 dB |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 760 x 745 x 832 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Soovitatud niiskusvahemik kasutamisel | 30 - 70 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Mercury free |
| Ei sisalda | Elavhõbe |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433100 |
| Kaubaaluse brutokaal | 68,6 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 760 mm |
| Pakendi sügavus | 745 mm |
| Pakendi kõrgus | 832 mm |
| Pakendi kaal | 68,6 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CISPR 22:2008 / EN 55022:2010 (Class A); EN 61000-3-2 :2006 +A1:2009 +A2:2009; EN 61000-3-3 :2008; EN 55024:1998+A1+A2; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class A(USA); ICES-003, Issue 4 (Canada); EMC Directive 2004/108/EC with CE Marking (Europe); other EMC approvals as required by individual countries |