| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
INTEL P3520 SSD DC 1.2TB 2.5in PCIe | €885.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1200 GB |
| Liides | U.2 |
| Mälu tüüp | MLC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 1700 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1300 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 320000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 26000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 20 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 20 µs |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| TBW | 1480 |
| Turuosa | Server |
| SSD kasutussilt | Andmekeskus |
| SSD ARK ID | 88732 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Sisemine | |
| Ketta maht | 1200 GB |
| SSD põrutuskindlus | 1000 G/0.5msec |
| Järjestikune kirjutamine | 1300 MB/s |
| SSD vastupidavuse reiting | 1480 TBW |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 4W |
| SSD voolutarve (aktiivne) | Avg. 11W (Write), 9W (Read) |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Järjestikune lugemine | 1700 MB/s |
| Olek | Launched |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'16 |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD DC P3520 Series |
| Toote koodinimetus | Pleasantdale |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 9 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 11 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 35 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1000 G/0.5msec |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 125 g |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |