Tootja: Epson
Mudel: C11CH42407
EAN: 5415247282976
Epson EcoTank ET-2726. Printimistehnoloogia: Tint, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 5760 x 1440 DPI. Kopeerimine: Värviline kopeerimine. Skaneerimine: Värviskaneerimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. WiFi. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Epson EcoTank ET-2726 D/S/K weiß, | €304.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Tint |
| Printimine | Värviline printimine |
| Kahepoolne printimine | |
| Kahepoolne printimine | Manuaal |
| Maksimaalne resolutsioon | 5760 x 1440 DPI |
| Trükikiirus (ISO/IEC 24734) must | 10 lk/min |
| Trükikiirus (ISO/IEC 24734) värv | 5 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 10 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 16 s |
| Faks | |
| Faksimine | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Skaneerimiskiirus (värviline) | 28 lk/min |
| Skaneerimiskiirus (must-valge) | 11 lk/min |
| Toetatud pildivormingud | BMP, JPEG, PICT, TIFF, PNG |
| Toetatud dokumendiformaadid | |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5, B6 |
| Ümbriku suurused | 10, C6, DL |
| Fotopaberi mõõdud | 10x15,13x18 cm |
| Paberisalve kandja kaal | 64 - 300 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 100 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 30 lehte |
| Paberi sisestamine | Paberisahtel |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA-AES |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Epson Connect, Epson iPrint, Epson Email Print, Epson Remote Print, Apple AirPrint |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 3,81 cm |
| Värviline tabloo | |
| Toimimine | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 51 dB |
| Helivõimsustase (trükkimisel) | 6,3 dB |
| Muud funktsioonid | |
| Printimise meetod | Epson Micro Piezo |
| Kasutajate arv | 2 kasutaja(t) |
| Müratase | 51 dB |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP SP3, XP Professional x64 Edition SP2 |
| Tinditilga suurus | 3 |
| Printimispea otsikud | 180 nozzles black, 59 nozzles per colour |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 12 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 4,3 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 0,7 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,2 W |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Kollane, Magenta |
| Päritoluriik | Filipiinid |
| Pakendi sisu | |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (must) | 3600 lehekülge |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (CMY) | 6500 lehekülge |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Garantiikaart | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 375 mm |
| Sügavus | 347 mm |
| Kõrgus | 179 mm |
| Kaal | 4 kg |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433100 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 7 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 35 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 10 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 50 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 420 mm |
| Pakendi sügavus | 450 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi kaal | 5,83 kg |
| Kogus pakis | 1 tk |