Tootja: Canon
Mudel: 2231C006
EAN: 4058154238233
Canon TS9150. Printimistehnoloogia: Tint, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 4800 x 1200 DPI. Kopeerimine: Värviline kopeerimine. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 2400 x 4800 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. WiFi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Canon TS9150 Mustesuihku A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi | €264.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Tint |
| Printimine | Värviline printimine |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 15 kujutist minutis |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 10 kujutist minutis |
| DVD/CD printimine | |
| Faks | |
| Faksimine | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 6.5 koopiat/min |
| Maksimaalne koopiate arv | 99 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| N-in-1 copy funktsioon (N=) | 2, 4 |
| ID-kaardi kopeerimise funktsioon | |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 2400 x 4800 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | 216 x 297 mm |
| Skaneerimistüüp | Lameskanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Sisendi värvisügavus | 16 bitti |
| Väljundi värvisügavus | 8 bitti |
| Skaneerimiskiirus (ADF, A4) | 5 lk/min |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Fotopaber, Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| Ümbriku suurused | Com-10, DL |
| Fotopaberi mõõdud | 10x15,13x18,13x13,20x25 cm |
| Fotopaberi suurused | 10x15,13x18,20x25 " |
| Ääristeta prindimeedia formaadid | 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4, Kiri |
| Paberisalve kandja kaal | 64 - 105 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 120 lehte |
| Paberi sisestamine | Kassett, Paberisahtel |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | TFT-ekraan |
| Ekraani diagonaal | 12,7 cm |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Värviline tabloo | |
| Toimimine | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SD, SDHC, SDXC |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Bluetooth, Ethernet, USB, Juhtmevaba LAN |
| USB port | |
| USB-konnektor | USB Type-B |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, Windows 10 Mobile, iOS |
| Minimaalne kõvakettaruum | 1500 MB |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 16 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 1,1 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Prindikassettide arv | 6 |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Fotosinine, Pigmentmust, Kollane |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 372 mm |
| Sügavus | 324 mm |
| Kõrgus | 140 mm |
| Kaal | 6,7 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Müratase | 48 dB |
| Allalaaditav tarkvara | Easy-WebPrint EX |
| Pakendi sisu | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | MP Driver including Scanning Utility, My Image Garden with Full HD Movie Print 12, Quick Menu |