Tootja: Canon
Mudel: 3775C076
EAN: 4549292150254
Canon PIXMA TS8350a on mitmeotstarbeline tindiprinter, mis on mõeldud nii kodu- kui ka kontorikasutuseks. Selle maksimaalne resolutsioon on 4800 x 1200 DPI koos kuue individuaalse tindikassetiga, mis tagab professionaalse kvaliteediga värvilised printimised. Lisaks on printeril sisseehitatud Wi-Fi, mis toetab 802.11b, 802.11g ja Wi-Fi 4 (802.11n) standardeid, tagades juhtmevaba ühenduvuse. Turvalisuse tagamiseks on printeri tundlikud dokumendid kaitstud WEP, WPA-PSK ja WPA2-PSK turvalisusalgoritmidega.
Printeril on 10,9 cm LCD-värviekraan, mis muudab seadistamise ja töötamise pretsedendituks. Ääristeta fotode, lendlehtede ning bännerite printimine erinevates suurustes nagu 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4 ning kiri on väga lihtne. Must-valge printimiskiirus on kuni 15 ISO/IEC 24734 lehte minutis ning värviline kuni 10 lehte minutis, mis tagab kiire ja tõhusa töö.
Canon PIXMA TS8350al on lame skanner koos optilise skaneerimise resolutsiooniga 2400 x 4800 DPI. Skanneriga saab kergesti skaneerida ja digiteerida dokumente ja pilte ning maksimaalne skaneerimisala on 216 x 297 mm. Kopeerimise funktsioon võimaldab dokumentide suuruse kohandamist vahemikus 25% kuni 400%. ID-kaartide kopeerimine on võimalik väga lihtsalt.
Selle elegantses mustas disainis printer sobib ideaalselt kodu- või kontorikasutusse. Canon PIXMA TS8350a tindiprinter pakub erakordset printimiskvaliteeti ja mitmekülgseid ühenduvusvõimalusi, mis muudavad selle ideaalseks valikuks neile, kes otsivad usaldusväärset ja mitmekülgset printimislahendust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Canon PIXMA TS8350a Tint A4 4800 x 1200 DPI WiFi | €244.79 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Tint |
| Printimine | Värviline printimine |
| Kahepoolne printimine | |
| Kahepoolne printimine | Automaatne |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 15 kujutist minutis |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 10 kujutist minutis |
| Ääristeta printimine | |
| Faks | |
| Faksimine | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Maksimaalne koopiate arv | 99 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Mitme lehe kopeerimine ühele lehele | |
| N-in-1 copy funktsioon (N=) | 2 |
| ID-kaardi kopeerimise funktsioon | |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 2400 x 4800 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | 216 x 297 mm |
| Skaneerimistüüp | Lameskanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Sisendi värvisügavus | 16 bitti |
| Väljundi värvisügavus | 8 bitti |
| Sisendi halliskaala sügavus | 16 bitti |
| Väljundi halltoonide sügavus | 8 bitti |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Fotopaber, Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Legal, Letter |
| Ümbriku suurused | Com-10, DL |
| Fotopaberi mõõdud | 10x15,13x18,13x13,20x25 cm |
| Ääristeta prindimeedia formaadid | 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4, Kiri |
| Kohandatud meediumi pikkus | 89 - 676 mm |
| Kohandatud meediumi laius | 55 - 215,9 mm |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 100 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Google Cloud Print, PIXMA Cloud Link |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 10,9 cm |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Värviline tabloo | |
| Toimimine | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SD, SDHC, SDXC |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 16 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Dupleksfunktsioonid | |
| Prindikassettide arv | 6 |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Fotosinine, Pigmentmust, Kollane |
| Pakendi sisu | |
| Kassetid kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Pesad & liidesed | |
| Otseprintimine | |
| USB port | |
| USB-konnektor | USB Type-B |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 373 mm |
| Sügavus | 319 mm |
| Kõrgus | 141 mm |
| Kaal | 6,6 kg |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433100 |