Tootja: Canon
Mudel: 4467C006
EAN: 4549292168174
Canon PIXMA G3520 MegaTank tintprindiga multifunktsionaalne printer on ideaalne lisandus igasse koju või kontorisse. See printer kasutab tintprinditehnoloogiat ning omab maksimaalset resolutsiooni 4800 x 1200 DPI, pakkudes alati kvaliteetseid prinditulemusi. Printer on ökonoomne ning suudab toota ääristeta prinditulemusi, muutes selle sobivaks valikuks kõigile trükivajadusteks.
Printeri must värvus ning sisseehitatud LCD-ekraan koos juhtnuppudega muudavad selle kasutamise imelihtsaks. Lisaks sellele on printeril WiFi-ühendus, võimaldades seda kasutada kodus või kontoris kõikjal. Canon PIXMA G3520 MegaTank tintprindiga multifunktsionaalne printer sisaldab endas tarkvara paketti, sealhulgas printeritarkvara, IJ Printer Assistant tööriista ning Easy-PhotoPrint Editor rakendust (allalaaditava).
Skaneerimise ja paljundamise jaoks omab Canon PIXMA G3520 MegaTank tintprindiga multifunktsionaalne printer tasapinnalist skannerit, mille värviline skanneerimiskiirus on 3,5 lk/min ning optiline skanneerimise resolutsioon on 600 x 1200 DPI. Paljundamisel on võimalus teha kuni 99 koopiat, mis on anatud 25 - 400% suuruse muutmisfunktsiooniga. Printeril on saadaval ääre kustutamise funktsioon, N-in-1 kopeerimisfunktsioon N=2 ja N=4 valikutega.
Kaaludes 6,4 kg ning suurusega 167 mm x 445 mm x 330 mm (kõrgus x laius x sügavus) toetab Canon PIXMA G3520 MegaTank tintprindiga multifunktsionaalne printer A4-paberiformaati ning mahutab 100 lehte paberit. Printer on Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Mac OS X 10.12 Sierra ja Mac OS X 10.15 Catalina operatsioonisüsteemidega ühilduv. See toetab ka mobiilseadmete operatsioonisüsteeme, näiteks Androidi ja iOS-i.
Kokkuvõttes on Canon PIXMA G3520 MegaTank tintprindiga multifunktsionaalne printer usaldusväärne ning tõhus valik kõigile, kes vajavad kvaliteetseid trükivõimalusi kodus või kontoris.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
CANON PIXMA G3520 BK | €363.10 |
|
datatronic.fi |
Canon PIXMA G3520 MegaTank Mustesuihku A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi | €369.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Tint |
| Printimine | Värviline printimine |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 9,1 kujutist minutis |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 5 kujutist minutis |
| Ökonoomne printimine | |
| Ääristeta printimine | |
| Faks | |
| Faksimine | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Maksimaalne koopiate arv | 99 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Mitme lehe kopeerimine ühele lehele | |
| N-in-1 copy funktsioon (N=) | 2, 4 |
| ID-kaardi kopeerimise funktsioon | |
| Ääre kustutamise funktsioon | |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 1200 DPI |
| Skaneerimistüüp | Lameskanner |
| Skaneerimiskiirus (värviline) | 3,5 lk/min |
| Skaneerimiskiirus (must-valge) | 1,5 lk/min |
| Sisendi värvisügavus | 16 bitti |
| Väljundi värvisügavus | 8 bitti |
| Sisendi halliskaala sügavus | 16 bitti |
| Väljundi halltoonide sügavus | 8 bitti |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Kaardipakk, Ümbrikud, Läikepaber, Kõrge resolutsiooniga paber, Kangale triigitavad pildid, Mattpaber, Fotopaber, Tavaline paber, Keskmiselt läikiv paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5, B6 |
| ISO C-seeria suurused (C0...C9) | C5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Executive suurus, Legal |
| Ümbriku suurused | C5, Com-10, DL |
| Fotopaberi suurused | 4x6,5x7,7x10,8x10 " |
| Kohandatud meediumi pikkus | 89 - 1200 mm |
| Kohandatud meediumi laius | 55 - 216 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 64 - 105 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 100 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 100 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 16 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 1,2 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,2 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,18 kWh/nädalas |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Printimisvärvid | Must, Heletsüaan, Magenta, Kollane |
| Pesad & liidesed | |
| Otseprintimine | |
| USB port | |
| USB-konnektor | USB Type-B |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 445 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 167 mm |
| Kaal | 6,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433100 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Printer Driver IJ Printer Assistant Tool Easy-PhotoPrint Editor (download) |
| Toimimine | |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 49,5 dB |