Tootja: Canon
Mudel: 0617C041
EAN: 4549292129021
Canon PIXMA G2501 MegaTank. Printimistehnoloogia: Tint, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 4800 x 1200 DPI. Kopeerimine: Värviline kopeerimine. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 600 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Canon PIXMA G2501 MegaTank Mustesuihku A4 4800 x 1200 DPI | €287.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Tint |
| Printimine | Värviline printimine |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 8,8 kujutist minutis |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 5 kujutist minutis |
| Faks | |
| Faksimine | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Maksimaalne koopiate arv | 21 koopiat |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 1200 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | 216 x 297 mm |
| Skaneerimistüüp | Lameskanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Sisendi värvisügavus | 48 bitti |
| Väljundi värvisügavus | 24 bitti |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Ümbrikud, Kõrge resolutsiooniga paber, Mattpaber, Fotopaber, Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| Ümbriku suurused | Com-10, D5 |
| Fotopaberi mõõdud | 10x15,13x18,20x25 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | USB |
| USB port | |
| USB-konnektor | USB Type-B |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 11 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,8 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,4 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 445 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 163 mm |
| Kaal | 5,8 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Garantiikaart | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433100 |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 100 lehte |