Tootja: Canon
Mudel: 0958C026
EAN: 4058154108635
Canon MAXIFY MB2755. Printimistehnoloogia: Tint, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 600 x 1200 DPI, Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 15,5 lk/min. Kopeerimine: Värviline kopeerimine. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Faksimine: Värviline faksimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. WiFi. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Tint |
| Printimine | Värviline printimine |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 600 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 24 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 15,5 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 6 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 7 s |
| Faks | |
| Faksimine | Värviline faksimine |
| Faksi eraldusvõime (must-valge) | 300 x 300 DPI |
| Faksi eraldusvõime (värviline) | 200 x 200 DPI |
| Faksiedastamise kiirus | 3 s/lk |
| Modemi kiirus | 33,6 Kbit/s |
| Faksi kiirvalimine (maksimaalne numbrite arv) | 100 |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 22 koopiat/min |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, värviline, A4) | 11,5 koopiat/min |
| Maksimaalne koopiate arv | 99 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | 216 x 297 mm |
| Skaneerimistüüp | Flatbed + ADF skanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Skaneerimise siht | Pilv, E-post, USB |
| Skaneerimiskiirus (värviline) | 15,5 lk/min |
| Skaneerimiskiirus (must-valge) | 18,5 lk/min |
| Sisendi värvisügavus | 48 bitti |
| Väljundi värvisügavus | 24 bitti |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Ümbrikud, Läikepaber, Kõrge resolutsiooniga paber, Mattpaber, Tavaline paber, Keskmiselt läikiv paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Legal |
| Ümbriku suurused | 10, C5, DL, Monarch |
| Fotopaberi mõõdud | 10x15,13x18,20x25 cm |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisendvõimsus kokku | 250 lehte |
| Paberi sisestamine | Kassett |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Värviline tabloo | |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 20000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 200 - 1000 lehekülge kuu kohta |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Kõik-ühes-multitegumtöö | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, USB 2.0, Juhtmevaba LAN |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 26 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,2 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,2 kWh/nädalas |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 463 mm |
| Sügavus | 389 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Kaal | 12,1 kg |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433100 |