Tootja: Canon
Mudel: 5965C005
EAN: 4549292220032
Canon imageRUNNER C3326i. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Kopeerimine: Värviline kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 600 x 600 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 600 x 600 DPI. Dupleksfunktsioonid: Koopia, Print, Skaneerimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Otseprintimine. Toote värv: Must, Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Värviline printimine |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 26 lk/min |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A3) | 15 lk/min |
| Soojenemisaeg | 4 s |
| Vesimärgi printimine | |
| Turvaline printimine | |
| Plakati printimise funktsioon | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Maksimaalne kopeerimismaht | A3 |
| Aeg esimese koopiani (must, tavakvaliteet) | 7 s |
| Aeg esimese koopiani (värviline, tavakvaliteet) | 8.7 s |
| Maksimaalne koopiate arv | 999 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Mitme lehe kopeerimine ühele lehele | |
| Raamatu kopeerimise funktsioon | |
| ID-kaardi kopeerimise funktsioon | |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | |
| Dupleks skaneerimisrežiim | Automaatne |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Skaneerimistüüp | Lameskanner |
| Skaneerimise siht | Pilv, FTP, Faks, Network folder, SMB, USB |
| Toetatud pildivormingud | EPS, JPEG, TIFF |
| Toetatud dokumendiformaadid | PDF, XPS |
| Skaneerimisdraiverid | TWAIN, WIA |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Maksimaalne printimissuurus | 320 x 457.2 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Võlakirjapaber, Kaetud paber, Ümbrikud, Sildid, Kirjapäis, Tavaline paber, Taaskasutatud paber, Õhuke paber, Läbinähtavused |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B4, B5 |
| Ümbriku suurused | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Paberisalve kandja kaal | 52 - 256 g/m² |
| Mitmeotstarbelise salve meedia kaal | 52 - 300 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 3 |
| Sisendvõimsus kokku | 1200 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 250 lehte |
| Paberisalve 1 mahutavus | 550 lehte |
| Paberisalve 2 mahutavus | 550 lehte |
| Mitmeotstarbeline salv | |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 2300 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 650 lehte |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 6400 MB |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1600 MHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 46 dB |
| Helivõimsustase (trükkimisel) | 69 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | TFT-ekraan |
| Ekraani diagonaal | 17,8 cm |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Faks | |
| Faksi eraldusvõime (must-valge) | 400 x 400 DPI |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS, iPadOS |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS, iOS |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 1500 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 44 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 1 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,32 kWh/nädalas |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Dupleksfunktsioonid | Koopia, Print, Skaneerimine |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 6, UFRII |
| Printerifondid | Vöötkood, Bitmap, PCL, PostScript |
| Pesad & liidesed | |
| Otseprintimine | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portide arv | 1 |
| Valitav ühenduvus | Juhtmevaba LAN |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 565 mm |
| Sügavus | 687 mm |
| Kõrgus | 891 mm |
| Kaal | 74,7 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Blue Angel |