Tootja: Brother
Mudel: DCP-T710W
EAN: 0012502650539
Brother DCP-T710W. Printimistehnoloogia: Tint, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 6000 x 1200 DPI. Kopeerimine: Värviline kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 1200 x 2400 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 1200 x 2400 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. WiFi. Otseprintimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
Brother DCP-T710W IB Plus mf inkjet naprava DCPT710WRE1 | €224.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Tint |
| Printimine | Värviline printimine |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 6000 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must, mustandikvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 27 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, mustandikvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 23 lk/min |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 12 kujutist minutis |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 10 kujutist minutis |
| Mitme lehe printimine ühele lehele | |
| Plakati printimise funktsioon | |
| Faks | |
| Faksimine | |
| Kahepoolne faksimine | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 1200 x 2400 DPI |
| Maksimaalne koopiate arv | 99 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 1200 x 2400 DPI |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 19200 x 19200 DPI |
| Skaneerimistüüp | Flatbed + ADF skanner |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Sisendi värvisügavus | 30 bitti |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Tavaline paber |
| Mitmeotstarbelise salve meediumitüübid | Executive |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Ümbriku suurused | 10, C5, Monarch |
| Ääristeta prindimeedia formaadid | Legal-formaat (216 x 356 mm) |
| Paberisalve kandja kaal | 64 - 220 g/m² |
| Automaatse dokumendisööturi (ADF) meediumi kaal | 64 - 90 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisendvõimsus kokku | 150 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 50 lehte |
| Paberi sisestamine | Paberisahtel |
| Automaatne dokumendisöötur (ADF) | |
| Automaatse dokumendisööturi (ADF) sisestusvõimsus | 20 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, SSID, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv6) | NDP, RA, mDNS, LLMNR Reply, DNS Resolver, LPR / LPD, Custom Raw Port / Port9100, SNMPv1 / v2c, TFTP server, Web Services (Print / Scan), SNTP Client, ICMPv6 |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (Auto IP), WINS / NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR reply, LPR / LPD, Custom Raw Port / Port9100, SNMPv1 / v2c, TFTP server, ICMP, Web Services ( Print / Scan), SNTP Client |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Brother iPrint & Scan |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 128 MB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 50 dB |
| Helirõhutase (kopeerimine) | 50 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Ridade arv ekraanil | 1 joont |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 2500 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 50 - 1000 lehekülge kuu kohta |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | USB 2.0, Wireless LAN |
| Otseprintimine | |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |