Tootja: Brother
Mudel: DCPL3520CDWERE1
EAN: 4977766827881
Brother DCP-L3520CDWE. Printimistehnoloogia: LED, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 600 x 2400 DPI, Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 18 lk/min. Kopeerimine: Värviline kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 600 x 600 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Dupleksfunktsioonid: Print. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. WiFi. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | LED |
| Printimine | Värviline printimine |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Kahepoolne printimine | Automaatne |
| Maksimaalne resolutsioon | 600 x 2400 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 18 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 18 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 15 s |
| Turvaline printimine | Jah |
| Faks | |
| Faksimine | Ei |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 18 koopiat/min |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, värviline, A4) | 18 koopiat/min |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Skaneerimistehnoloogia | CIS |
| Skaneerimise siht | E-post, FTP, Fail, Pilt, Network folder, OCR, SMB |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Võlakirjapaber, Ümbrikud, Läikepaber, Sildid, Tavaline paber, Taaskasutatud paber, Paks paber, Õhuke paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Executive suurus, Foolio, Legal, Letter |
| JIS B-seeria suurused (B0...B9) | B5, B6 |
| Ümbriku suurused | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 250 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 150 lehte |
| Mitmeotstarbeline salv | Jah |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 1 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi otseühendus | Jah |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, AES, APOP, IPSec, SMTP-AUTH, SNMPv3, SSL/TLS, TKIP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 512 MB |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 46 dB |
| Helirõhutase (vaikne režiim) | 43 dB |
| Helivõimsustase (trükkimisel) | 6,21 dB |
| Helivõimsustase (ooterežiim) | 5,89 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 3000 lehekülge kuu kohta |
| Dupleksfunktsioonid | |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Lehe kirjelduse keeled | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 460 W |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 460 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 70 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 10 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,04 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,29 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Pakendi sisu | |
| Kassetid kaasa arvatud | Jah |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (must) | 1500 lehekülge |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (CMY) | 500 lehekülge |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 410 mm |
| Sügavus | 444 mm |
| Kõrgus | 355 mm |
| Kaal | 14,5 kg |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Blue Angel, Põhjamaade luigemärk |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |