| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Revell - 65819 - Maquette Model Set Amiral Nelson Flagship Mudeli osa või tarvik | €57.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 120 aasta(t) |
| Tükkide arv | 45 tk |
| Materjal | Plast |
| Päritoluriik | Poola |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 224 mm |
| Kõrgus | 151 mm |
| Pikkus | 330 mm |
| Kaal | 175,8 g |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Multi |
| Juhendi keeled (ISO 639 formaat) | Multi |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Uuendatud |
| Sesoonsused | Püsifilter |
| (cdm) sihtrühmad | Laps |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 315 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 395 g |
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Scale Model Engineering Objects |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) maht | 54808000 cm³ |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 4043529106477 |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,25 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 520 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 520 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 310 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |
| Toote tollikood (TARIC) | 95030030000 |