| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
REVELL Rozcienczalnik 10 0 ml | €8.99 |
|
mts.ee |
Revell 39612 - scale model accessories & supplies (Thinner) | €18.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Disain | |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Multi |
| Juhendi keeled (ISO 639 formaat) | Multi |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Tarbijaüksuse tarvik |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Uuendatud |
| Sesoonsused | Püsifilter |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 82,4 g |
| Pakendi andmed | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi laius | 43 mm |
| Pakendi sügavus | 43 mm |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi kaal | 183 g |
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Scale Model Figures |
| Logistika andmed | |
| Toote tollikood (TARIC) | 38140090990 |