Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Karpide arv | 1 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Scale Model Supplies |
| Mängureeglite keel | Multi |
| Pakendi andmed | |
| Keeled pakendil | Multi |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Sihtrühma üksikasjad | Täiskasvanud |
| Impordiriik (ISO 3166-1) | Saksamaa |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Tarbijaüksuse tarvik |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Uus |
| Sesoonsused | Püsifilter |
| Muud funktsioonid | |
| (cdm) sihtturg | Prantsusmaa |
| Saatmise (sise)kesta minimaalne tellimiskogus | 3 tk |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 4043529124921 |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 3 tk |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluste arveldamise üksus | Ei |
| Kaubaaluse tellitav üksus | Ei |
| Peamise (välis)kesta tellitav ühik | Ei |
| Peamise (välis)kesta arve üksus | Ei |