Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatud vanus | Eelkool |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Jämemotoorsete oskuste treenimine, Loova mõtlemise oskuste koolitus |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 45 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 463 g |
| Pakendi tüüp | Karp |