Tootja: Philips
Mudel: BS8B2325B/00
EAN: 8712581760410
Philips BS8B2325B/00. Toote tüüp: Raam, Toote värv: Must, Maksimaalne kaal (mahutavus): 5 kg. Kaal: 193 g, Laius: 120 mm, Sügavus: 21 mm. Pakendi kõrgus: 131 mm, Pakendi laius: 156 mm, Pakendi sügavus: 60 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
PHILIPS BS8B2325B | €22.96 |
|
www.pc21.fr |
PHILIPS BS6B3234B | €23.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Raam |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Ühilduvus | 230B8***, 240B9**, 241B8****, 243B9****, 252B9****, 245B9*** |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 193 g |
| Sügavus | 21 mm |
| Laius | 120 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3658 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 12192 m |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Taaskasutatav pakendi materjal | 100 protsenti |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Tööiga | 3 years |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 156 mm |
| Pakendi kõrgus | 131 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kaal | 250 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299018 |