| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Szafa Targus VESA Mount Bracket for VESA Mount Bracket for (5051794026566) | €110.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 394 g |
| Laius | 304,8 mm |
| Sügavus | 23,8 mm |
| Kõrgus | 159 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Toote värv | Must |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Ühilduvus | Targus DOCK190, DOCK220, DOCK520, DOCK570, DOCK430 |
| Pakendi andmed | |
| Kaasas kruvid | Jah |