Tootja: Neomounts
Mudel: NS-PLXPROTECT2
EAN: 8171371448226
Neomounts by Newstar NS-PLXPROTECT2. Toote tüüp: Ohutusekraan, Toote värv: Läbipaistev, Korpuse materjal: Akrüül. Laius: 1390 mm, Sügavus: 3 mm, Kõrgus: 74 mm. Pakendi kõrgus: 35 mm, Pakendi laius: 760 mm, Pakendi sügavus: 1410 mm. Kogus pakis: 1 tk. Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus): 50 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NEOMOUNTS BY NEWSTAR NEOMOUNTS NS-PLXPROTECT2 | €119.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ohutusekraan |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Korpuse materjal | Akrüül |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Ekraani minimaalne suurus | 55,9 cm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Juhtmehaldus | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Reguleeritav sügavus | |
| Reguleeritav laius | |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 74 mm |
| Laius | 1390 mm |
| Sügavus | 3 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 83025000 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 50 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 760 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi sügavus | 1410 mm |
| Pakendi netokaal | 5,5 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Päritoluriik | Madalmaad |