Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-D935POLE
EAN: 5054484238454
Neomounts FPMA-D935POLE. Toote värv: Hõbe, Kinnituse tüüp: Laud, Ühilduvus: FPMA-D935, FPMA-D935D. Kõrgus: 70 mm, Läbimõõt: 3,5 cm. Pakendi kõrgus: 106 mm, Pakendi laius: 848 mm, Pakendi sügavus: 106 mm. Peamise pakendi netokaal: 7,8 kg, Põhikasti (välimise) laius: 880 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 370 mm. Pakendi netokaal: 2,2 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NEOMOUNTS BY NEWSTAR NEOMOUNTS FPMA-D935POLE | €88.82 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Ühilduvus | FPMA-D935, FPMA-D935D |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 848 mm |
| Pakendi sügavus | 106 mm |
| Pakendi kõrgus | 106 mm |
| Pakendi netokaal | 2,2 kg |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 7,8 kg |
| Harmonized System (HS) kood | 83025000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 880 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 370 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 160 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 42 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 70 mm |
| Läbimõõt | 3,5 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Päritoluriik | Taiwan |