Tootja: Multibrackets
Mudel: 6584
EAN: 7350073736584
Multibrackets 6584. Toote tüüp: Põrandaplaat, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Kaal: 20 kg, Laius: 180 mm, Sügavus: 192,1 mm. Pakendi kõrgus: 165 mm, Pakendi laius: 185 mm, Pakendi sügavus: 197 mm. Transpordikasti laius: 21 cm, Transpordikasti pikkus: 96 cm, Transpordikasti kõrgus: 18,6 cm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Põrandaplaat |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 90 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 kg |
| Kõrgus | 155 mm |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 192,1 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 185 mm |
| Pakendi kõrgus | 165 mm |
| Pakendi sügavus | 197 mm |
| Pakendi kaal | 2,2 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 21 cm |
| Transpordikasti pikkus | 96 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 18,6 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 11,8 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |