Tootja: Multibrackets
Mudel: 6324
EAN: 7350073736324
Multibrackets 6324. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium, Maksimaalne kaal (mahutavus): 90 kg. Kaal: 45 kg. Pakendi kõrgus: 260 mm, Pakendi laius: 560 mm, Pakendi sügavus: 1200 mm. Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 6324 monitori kinnituse tarvik | €985.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 90 kg |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200,300 x 300,400 x 400,600 x 400,600 x 600,700 x 500,800 x 400,800 x 600,900 x 600,1000 x 600 mm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 2,54 m |
| Ekraani minimaalne suurus | 152,4 cm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 1390 - 1740 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 45 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 560 mm |
| Pakendi kõrgus | 260 mm |
| Pakendi sügavus | 1200 mm |
| Pakendi kaal | 41,5 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |