Tootja: Multibrackets
Mudel: 6294
EAN: 7350073736294
Multibrackets 6294. Toote tüüp: Raam, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Kaal: 1 kg, Laius: 170 mm, Sügavus: 125 mm. Pakendi kõrgus: 135 mm, Pakendi laius: 80 mm, Pakendi sügavus: 240 mm. Transpordikasti laius: 25,2 cm, Transpordikasti pikkus: 78,5 cm, Transpordikasti kõrgus: 15,5 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 6294 monitori kinnituse tarvik | €91.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Raam |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Kinnituse tüüp | Lagi/põrand |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Ühilduvus | Pro Series |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1 kg |
| Kõrgus | 70 mm |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 740 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 25,2 cm |
| Transpordikasti pikkus | 78,5 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 15,5 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 8 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |