Tootja: Multibrackets
Mudel: 6287
EAN: 7350073736287
Multibrackets 6287. Toote tüüp: Kate, Toote värv: Valge, Korpuse materjal: Plast. Kaal: 500 g, Kõrgus: 150 mm, Läbimõõt: 16,5 cm. Pakendi kõrgus: 165 mm, Pakendi laius: 172 mm, Pakendi sügavus: 172 mm. Kogus pakis: 1 tk. Transpordikasti laius: 35 cm, Transpordikasti pikkus: 41 cm, Transpordikasti kõrgus: 19 cm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kate |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kinnituse tüüp | Lagi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 500 g |
| Läbimõõt | 16,5 cm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 172 mm |
| Pakendi kõrgus | 165 mm |
| Pakendi sügavus | 172 mm |
| Pakendi kaal | 500 g |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 35 cm |
| Transpordikasti pikkus | 41 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 19 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 3 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 20 tk |