Tootja: Multibrackets
Mudel: 6270
EAN: 7350073736270
Multibrackets 6270. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Kaal: 500 g, Laius: 165 mm, Sügavus: 165 mm. Pakendi kõrgus: 165 mm, Pakendi laius: 172 mm, Pakendi sügavus: 172 mm. Transpordikasti laius: 35 cm, Transpordikasti pikkus: 41 cm, Transpordikasti kõrgus: 19 cm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 500 g |
| Sügavus | 165 mm |
| Laius | 165 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 172 mm |
| Pakendi kõrgus | 165 mm |
| Pakendi sügavus | 172 mm |
| Pakendi kaal | 500 g |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 35 cm |
| Transpordikasti pikkus | 41 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 19 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 3 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 20 tk |