Tootja: Multibrackets
Mudel: 5507
EAN: 4056572736546
Multibrackets 5507. Toote tüüp: Toru, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Pakendi kõrgus: 55 mm, Pakendi laius: 55 mm, Pakendi sügavus: 807 mm. Transpordikasti laius: 24,5 cm, Transpordikasti pikkus: 87,2 cm, Transpordikasti kõrgus: 18,2 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 5507 monitori kinnituse tarvik | €114.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Toru |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 2,8 kg |
| Pakendi laius | 55 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi sügavus | 807 mm |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 24,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 87,2 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 18,2 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 24 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |