Tootja: Multibrackets
Mudel: 5457
EAN: 7350073735457
Multibrackets 5457. Toote tüüp: Postiklamber, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Kaal: 2 kg, Laius: 158 mm, Kõrgus: 168 mm. Pakendi kõrgus: 250 mm, Pakendi laius: 250 mm, Pakendi sügavus: 250 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Multibrackets MB-5457 Tablestand for monitor mount | €18.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Postiklamber |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2 kg |
| Kõrgus | 168 mm |
| Laius | 158 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 250 mm |
| Pakendi kaal | 1 kg |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi kõrgus | 250 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |