Tootja: Multibrackets
Mudel: 5419
EAN: 7350073735419
Multibrackets 5419. Toote tüüp: Toru, Toote värv: Valge. Pakendi kõrgus: 235 mm, Pakendi laius: 155 mm, Pakendi sügavus: 170 mm. Kogus pakis: 1 tk. Transpordikasti laius: 25 cm, Transpordikasti pikkus: 25 cm, Transpordikasti kõrgus: 13 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
MultiBrackets Multibrackets M Extension Pipe 10cm for M VESA Gas Lift Arm Single White | €87.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Toru |
| Toote värv | Valge |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 500 g |
| Pakendi laius | 155 mm |
| Pakendi kõrgus | 235 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 25 cm |
| Transpordikasti pikkus | 25 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 13 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 4 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 20 tk |