Tootja: Multibrackets
Mudel: 5075
EAN: 7350073735075
Multibrackets 5075. Toote tüüp: Laeplaat, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast, Teras. Kaal: 500 g, Laius: 165 mm, Sügavus: 165 mm. Pakendi kõrgus: 107 mm, Pakendi laius: 198 mm, Pakendi sügavus: 210 mm. Transpordikasti laius: 40,8 cm, Transpordikasti pikkus: 56 cm, Transpordikasti kõrgus: 22,8 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 5075 monitori kinnituse tarvik | €53.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laeplaat |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast, Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 90 kg |
| Kinnituse tüüp | Lagi |
| Ühilduvus | M Pro Series |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 500 g |
| Sügavus | 165 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Laius | 165 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 198 mm |
| Pakendi kõrgus | 107 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 40,8 cm |
| Transpordikasti pikkus | 56 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 22,8 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 15,8 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |