Tootja: Multibrackets
Mudel: 4184
EAN: 7350073734184
Multibrackets 4184. Toote tüüp: Seinaplaat, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Kaal: 1 kg, Laius: 159 mm, Sügavus: 150 mm. Pakendi kõrgus: 25 mm, Pakendi laius: 157 mm, Pakendi sügavus: 190 mm. Kogus pakis: 1 tk. Transpordikasti laius: 21,2 cm, Transpordikasti pikkus: 28,5 cm, Transpordikasti kõrgus: 17,5 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 4184 monitori kinnituse tarvik | €34.85 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Seinaplaat |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Kinnituse tüüp | Toru |
| Ühilduvus | M Pro Series |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1 kg |
| Kõrgus | 20,5 mm |
| Laius | 159 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 157 mm |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 21,2 cm |
| Transpordikasti pikkus | 28,5 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 17,5 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 6,3 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 650 tk |