Tootja: Multibrackets
Mudel: 3910
EAN: 7350073733910
Multibrackets 3910. Toote tüüp: Lameekraaniga teleri paigaldamise pikendus, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Kaal: 1,5 kg, Laius: 230 mm, Sügavus: 68,5 mm. Pakendi kõrgus: 45 mm, Pakendi laius: 135 mm, Pakendi sügavus: 260 mm. Kogus pakis: 2 tk. Transpordikasti laius: 27,5 cm, Transpordikasti pikkus: 48 cm, Transpordikasti kõrgus: 15,3 cm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lameekraaniga teleri paigaldamise pikendus |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Kinnituse tüüp | Toru |
| Kaldenurk | 0 - 15 ° |
| Ühilduvus | M Pro Series |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,5 kg |
| Kõrgus | 39 mm |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 68,5 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 135 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi sügavus | 260 mm |
| Pakendi kaal | 1,1 kg |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 27,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 48 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 15,3 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 12,3 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 240 tk |