Tootja: Multibrackets
Mudel: 3750
EAN: 7350073733750
Multibrackets 3750. Toote tüüp: Lameekraaniga teleri paigaldamise pikendus, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Kaal: 1,5 kg, Laius: 630 mm, Sügavus: 35 mm. Pakendi kõrgus: 85 mm, Pakendi laius: 42 mm, Pakendi sügavus: 640 mm. Kogus pakis: 2 tk. Transpordikasti laius: 23 cm, Transpordikasti pikkus: 65,8 cm, Transpordikasti kõrgus: 19 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Multibrackets 3750 monitori kinnituse tarvik | €47.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lameekraaniga teleri paigaldamise pikendus |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Kinnituse tüüp | Toru |
| Ühilduvus | M Pro Series |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,5 kg |
| Kõrgus | 33 mm |
| Laius | 630 mm |
| Sügavus | 35 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 42 mm |
| Pakendi kõrgus | 85 mm |
| Pakendi sügavus | 640 mm |
| Pakendi kaal | 1,2 kg |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 23 cm |
| Transpordikasti pikkus | 65,8 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 19 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 13,1 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 160 tk |