Tootja: Multibrackets
Mudel: 1398
EAN: 7350073731398
Multibrackets 1398. Toote tüüp: Kuvari vahepuks, Toote värv: Hõbe. Kaal: 200 g. Pakendi kõrgus: 120 mm, Pakendi laius: 90 mm, Pakendi sügavus: 150 mm. Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta: 1 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kuvari vahepuks |
| Toote värv | Hõbe |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 200 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 200 g |
| Pakendi sügavus | 150 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |