| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
HP mocujący Quick Release EM870AA | €39.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10,9 kg |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Ekraani maksimaalne suurus | 76,2 cm |
| Ekraani minimaalne suurus | 38,1 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 370 g |
| Kõrgus | 16,5 mm |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 132 mm |