Tootja: V7
Mudel: DMPRO2DTA-3E
EAN: 0662919103649
V7 DMPRO2DTA-3E. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 16 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
V7 wy2 monitory 17" - 32" (DMPRO2DTA-3E) | €124.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 16 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Tootjamaa | Hiina |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 180 - 620 mm |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Liikumisulatus | -90 - 90 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 129 mm |
| Sügavus | 1066 mm |
| Kõrgus | 697 mm |
| Kaal | 5,7 kg |
| Pakendi laius | 215 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 155 mm |
| Pakendi kaal | 6,26 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi sisu | |
| Kasutusjuhend | |