Tootja: V7
Mudel: DM1HDS
EAN: 0662919114997
V7 DM1HDS. Paigaldus: Läbiva poldiga, Maksimaalne kaal (mahutavus): 15 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 124,5 cm (49"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -90 - 90°, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Must, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 HEAVY DUTY GAS SPRING MOUNT MAX 15KG/124CM/49IN kuvar | €97.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 124,5 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Läbiva poldiga |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| Sertifikaat | RoHS |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 510 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 620 mm |
| Kaal | 4 kg |
| Pakendi laius | 285 mm |
| Pakendi sügavus | 430 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 4,85 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Juhend | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |