Tootja: V7
Mudel: DM1DTA-1E
EAN: 0662919099096
V7 DM1DTA-1E. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Toote värv: Hõbe
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Tootjamaa | Hiina |
| Sertifikaat | UL |
| Ergonoomika | |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klamber | Jah |
| Juhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 128 mm |
| Sügavus | 936 mm |
| Kõrgus | 824 mm |
| Kaal | 5,5 kg |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 405 mm |
| Pakendi kõrgus | 130 mm |
| Pakendi kaal | 6,1 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |