Tootja: Tripp Lite
Mudel: DDR1327SFC
EAN: 0037332187109
Tripp Lite DDR1327SFC. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 9,98 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: -15 - 15°. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9,98 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -15 - 15 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 420,1 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 395 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 505 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 22,8 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332187106 |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 159,8 mm |
| Sügavus | 430 mm |
| Kõrgus | 365 mm |
| Kaal | 2,69 kg |
| Pakendi laius | 243,8 mm |
| Pakendi sügavus | 396,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 124,5 mm |
| Pakendi kaal | 3,63 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Toote mõõdud | 159,8 x 430 x 365 |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |