| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ TQMR0124 monitori kinnitus ja alus Must Laud | €29.16 |
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para Monitor TooQ TQMR0124/ hasta 20kg | €31.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Lehekülje paigutus | Maastik |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 202 mm |
| Kõrgus | 102 mm |
| Kaal | 1,26 kg |
| Pakendi laius | 602 mm |
| Pakendi sügavus | 245 mm |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi kaal | 1,7 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Ergonoomika | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 2.0 |