| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para Monitor TooQ MMPSSD01/ hasta 10kg | €34.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Lihtne paigaldada | |
| Libisemisvastane pind | |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 84 - 168 mm |
| Kaasasolevate riiulite arv | 1 |
| Juhtmehaldus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 168 mm |
| Kaal | 1,63 kg |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi sügavus | 88 mm |
| Pakendi kõrgus | 529 mm |
| Pakendi kaal | 2,24 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |