Tootja: TooQ
Mudel: FS20200M-B
EAN: 8433281009530
TooQ FS20200M-B. Maksimaalne kaal (mahutavus): 100 kg, Ekraani minimaalne suurus: 152,4 cm (60"), Ekraani maksimaalne suurus: 2,67 m (105"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 400 x 400 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 1000 x 600 mm. Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ FS20200M-B monitori kinnitus ja alus 2,67 m (105") Must Põrand | €205.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 100 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 152,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 2,67 m |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 400 x 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 1000 x 600 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400,600 x 400,800 x 400,800 x 600,1000 x 600 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 1735 - 1835 mm |
| Kaasasolevate riiulite arv | 1 |
| Juhtmehaldus | |
| Tehnilised andmed | |
| Lukustatavad rattad | |
| Rataste arv | 4 ratas(ad) |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |
| Muud funktsioonid | |
| Rattad | |