Tootja: TooQ
Mudel: DB3132TNR-S
EAN: 8433281007987
TooQ DB3132TNR-S. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 18 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: -90 - 90°. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ DB3132TNR-S monitori kinnitus ja alus 81,3 cm (32") Hõbe Laud | €90.80 |
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para 2 Monitores TooQ DB3132TNR-S/ hasta 9kg | €100.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 18 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -90 - 90 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Sisseehitatud gaasivedru | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klamber | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 480 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 590 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 16,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 0,0708 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 465 mm |
| Pakendi sügavus | 570 mm |
| Pakendi kõrgus | 116 mm |
| Pakendi ruumala | 0,0354 cm³ |
| Pakendi kaal | 8,1 kg |