Tootja: TooQ
Mudel: DB1727TN-B
EAN: 8433281008410
TooQ DB1727TN-B. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 6 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -20 - 20°, Kaldenurk: -10 - 10°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para 2 Monitores TooQ DB1727TN-B/ hasta 6kg | €62.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 6 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Sobilik teleri jaoks | |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 352 - 462 mm |
| Kaldenurk | -10 - 10 ° |
| Pöördenurga ulatus | -20 - 20 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Pakendi sisu | |
| Paigaldusklambrid kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 738 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| Kõrgus | 462 mm |