Tootja: TooQ
Mudel: DB1327TN-B
EAN: 8433281008267
TooQ DB1327TN-B. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -45 - 45°, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para 3 Monitores TooQ DB1327TN-B/ hasta 8kg | €66.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Sobilik teleri jaoks | |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 3 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Pakendi sisu | |
| Paigaldusklambrid kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1330 mm |
| Kõrgus | 550 mm |