Tootja: TooQ
Mudel: DB1232TN-B
EAN: 8433281008069
TooQ DB1232TN-B. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 16 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ DB1232TN-B monitori kinnitus ja alus 81,3 cm (32") Must Laud | €33.74 |
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para 2 Monitores TooQ DB1232TN-B/ hasta 8kg | €37.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 16 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 443 mm |
| Reguleeritav sügavus | |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 0 - 798 mm |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Pöördenurk | 90 ° |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klamber | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 505 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 375 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 260 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 20 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 0,0492375 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 489 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi ruumala | 0,0123094 cm³ |
| Pakendi kaal | 5 kg |