Tootja: Techly
Mudel: ICA-MS 461
EAN: 8054529028504
Techly ICA-MS 461. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 20 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"). Toote värv: Läbipaistev, Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Läbipaistev, Valge |
| Korpuse materjal | Klaas, Plast, Teras |
| Libisemisvastane pind | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 560 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Kaal | 1,98 kg |
| Paksus | 5 mm |